Stavy témat

Stavy tématu se liší podle role – u moderátora (a tedy i administrátora a pozorovatele) indikují stav diskuze z pohledu “životní fáze”. U respondentů označují, zda respondent na téma už reagoval, nebo ještě ne.

Stavy tématu z pohledu Moderátora

1. Stav tématu Koncept (šedivé)

Hned po vytvoření je témat ve stavu Koncept a je viditelné pouze pro moderátora. V této chvíli je možné téma jakkoliv upravovat nebo ho zveřejnit (ať už okamžitě, nebo naplánováním). Téma ve stavu Koncept je možné nevratně smazat.

2. Stav tématu Naplánované (oranžové)

Pokud má téma naplánované zveřejnění na konkrétní datum a čas, je ve stavu Naplánované. Téma je možné stále upravovat. Pokud zruším naplánování zveřejnění, téma se přesune zpět do stavu Koncept.

3. Stav tématu Zveřejněné (zelené)

Jakmile dojde ke zveřejnění tématu, dostane se do stavu Zveřejněné. V tento moment odchází respondentům upozornění (včetně e-mailu) a mohou začít přidávat příspěvky. Dokud v tématu nejsou žádné příspěvky, je možné vrátit téma zpět do stavu Koncept. Po zveřejnění tématu už není možné upravovat URL adresu tématu.

4. Stav tématu Uzavřené (červené)

Po uzavření tématu vidí dané téma všichni (dokud je i diskuze zveřejněná), ale není možné přidávat příspěvky. Uzavřené téma je možné znovu zveřejnit – při zveřejnění už ale neposíláme respondentům upozornění. Uzavřené téma je možné smazat (smazání je nevratné).

Stav tématu z pohledu respondenta

  • Téma je zveřejněné a nereagoval – oranžové
  • Téma je zveřejněné a reagoval – zelené
  • Téma je uzavřené (bez ohledu na to, zda respondent reagoval) – červené

  • Obsah článku